Daha önce 2. sezon onayı alacağını duyurduğumuz Bloodline‘dan, yeni sezona dair ilk görüntüler dün paylaşıldı. Netflix ekranlarında yayınlanan Bloodline, yayınlanan ilk bölümüyle birlikte büyük yankı uyandırarak; ilerleyen günlerde Netflix platformunun değişmezleri arasına adını yazdırmayı başardı.

İlk sezonu oldukça başarılı geçen yapım, ikinci sezona da bomba gibi bir başlangıç yapacağa benziyor. Son derece sevilen ve saygın bir aile olan Rayburn’ler tıpkı kendileri gibi iyi bir otel işletmektedir. Florida Keys şehrinde geçen hikayede Rayburn ailesi bir gün elde ettikleri bu saygınlığı kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalırlar. Dizide bu ailenin hikayesi çok başarılı bir şekilde anlatılırken, 2. sezonun da 27 Mayıs 2016 akşamı Netflix ekranlarında olacağını belirtelim.

Yeni başlayacak sezondan dört fotoğraf paylaşıldı, bu bile beklentilerimizi arttırarak bizleri heyecanlandırmaya yetti diyebiliriz. Yakın bir zamanda da tanıtım videoları ve fragmanlar yayınlanacak, bizler de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz

bloodline_season_2_3

bloodline_season_2_2

bloodline_season_2_1

bloodline_season2

 

Bir cevap yazın