CBS‘in fenomen dizisi The Big Bang Theory‘de Dr. Leonard Hofstadter karakteriyle gönlümüze taht kuran Johnny Galecki‘nin dizideki babasını ilk defa görmeye hazırlanıyoruz. Bugüne kadar 1 defa Altın Küre Ödülü kazanmayı başaran 9. sezonuyla devam eden The Big Bang Theory’de daha önce sık sık Leonard’ın annesini ve onunla ilgili problemlerine, acı tatlı atışmalarına tanıklık etmiştik. 10 yıllık serüvende ilk defa Leonard’ın babasını göreceğiz. Böylesine önemli bir karakteri de çok önemli bir oyuncu canlandıracak.

Numb3rs, A Beautiful Mind, Taxi ve Independence Day gibi filmlerle hatırlayabileceğimiz 1 defa Oscar’a aday gösterilen tecrübeli isim Judd Hirsch bu rolü fazlasıyla karşılayacaktır. Baba Hofstadter diziye ilk kez 9. sezon finaliyle birlikte dahil olacak ve 10. sezonda da bazı bölümlerde yer alacak. Daha önce Christine Baranskli’nin canlandırdığı Dr. Beverly Hofstadter rolüyle Leonard’ın annesini ve onun Leonard ile ilgili sorunlarını kahkahalar atarak izlemiştik. Anlaşılan babanın da katılımıyla birlikte bizleri çok çarpıcı, farklı bir sezon finali bekliyor diyebiliriz.

Sheldon ve Amy’nin ilişkileri, Raj’ın bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi, Penny ve Leonard’ın bir şekilde devam etmeyi başardıkları evlilikleri ve tabii ki en önemlisi Howard ve Bernadette çiftinin bebek beklediği bir sezonun nasıl biteceğini hep birlikte 12 Mayıs akşamı CBS ekranlarında izleyeceğimizi hatırlatarak gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın