Birbirinden başarılı yapımlarla adlarından söz ettiren genç ve başarılı oyuncular Jonah Hill ile Emma Stone yakın bir zamanda yeni bir televizyon dizisinde yer alacaklar. Özellikle komedi türünde çok iyi filmlerde yer alan oyuncular, yine aynı şekilde keyifli bir yapımla karşımıza çıkacaklar. Daha önce 2014 yılında başlayan ve Cary Fukunaga‘nın yönettiği Norveç televizyonlarında gösterilen yerli yapım Maniac‘ın yeniden uyarlaması olacak dizinin henüz bölüm veya oyuncu kadrosuna yönelik detayları netleşmese de dizinin Norveç’te yayınlanan ilk sezonunu yöneten Cary Fukunaga’nın tüm bölümleri yönetmesi bekleniyor.

Daha önce True Detective dizisiyle birlikte Jane Eyre, Beasts of No Nation gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen Cary Fukunaga bu projeyi de başarıyla üstlenmiş ve devamında Maniac bir üst seviyeye taşınarak daha fazla kişiye ulaşma şansını bulmuş olacak. Dizinin henüz resmileşmese de Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor. Yönetmen Fukunaga‘nın Netflix ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmalar ve aralarındaki uyum nedeniyle hem kendisinin hem de yapımcıların Netflix’e sıcak baktığı, ancak dizinin siparişiyle birlikte en az iki sezon onayının da verilmesi şartını ortaya attığı konuşuluyor.

Dizinin konusu nedir?

Akıl hastası olan bir adamın, yaşadığı akıl hastanesinde günümüz dünyasında değil de kendi kafasında kurduğu fantastik bir dünyada yaşamasını konu olarak işleyen Maniac’da Emma Stone ve Jonah Hill akıl hastaları olarak başrolleri paylaşacaklar.

Bir cevap yazın