HaberManşet

Black Mirror 5. Sezon Ne Zaman?

Ekranların fenomen dizisi Black Mirror, Netflix tarafından 5. sezon onayını aldı! Charlie Brooker‘ın sıradışı serüveni Netflix ekranlarında bizleri heyecanlandırmaya devam edecek. Peki Black Mirror 5. sezon ile ilgili son bilgiler neler?

Netflix’in Black Mirror için 5. sezon onayı vermesiyle birlikte Charlie Brooker yeni bölümler üzerinde çalışmaya başladı. Black Mirror resmi twitter hesabında, tam da dizinin tarzına uygun bir tweet atıldı. “Gelecek hiç olmadığı kadar aydınlık!”

Her ne kadar ikinci sezonda yer alan bir bölüme gönderme yapılsa da, dizinin devam edeceğine ilişkin bir mesajdı bu aynı zamanda. Netflix henüz resmi olarak Black Mirror 5. sezonuna ilişkin yayın tarihini ve bölüm içeriklerini duyurmadı ancak kısa bir süre sonra bu açıklamanın gelmesini bekliyoruz.

Charlie Brooker aynı zamanda “Inside Black Mirror” isimli kitap kaleme aldı ve Kasım 2018’de raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.  Charlie Brooker’ın bugüne kadar televizyon için yapılmış en kült yapımlardan birisi olan Black Miror’ın perde arkasını anlattığı ilk resmi kitap olacak.

Güney Londra’nın Croydon bölgesinde dizinin prodüksiyon çalışmaları çoktan başlamış durumda. Dizi Croydon’un birçok bölümünde çekiliyor. Daha önceki sezonların çekim, yayın ve internet platformuna düşme istatistikleri doğrultusunda tahminler 2018’in sonlarında yeni sezonun resmi tarihlerini öğrenebileceğimizi düşünüyoruz.

Bizleri 5. sezonda neler bekliyor? 

5. sezona dair hikaye detayları tabii ki sır gibi saklanıyor. Fakat Croydon’da kurulan seti gizli bir şekilde ziyaret eden dizinin hayranları, dizi setinin tıpkı 80’lerdeki gibi kurgulandığını söylüyorlar. Daha fazla bilgiye ulaştığımızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

dizimood

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu