Now Reading:

Beauty and the Beast: TANITIM

Beauty and the Beast: TANITIM

The CW kanalının 2012 sonbaharda başlayan üç yapımından biri olan Beauty and the Beast, 2015 yılında 3. sezon onayı ile devam etmeyi başardı.

Tür: Bilimkurgu, Dram, Polisiye beauty-beast-logo
Oyuncular: Nina Lisandrello, Kristin Kruek, Jay Ryan
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 22

Dizinin Konusu

Beauty and the Beast, 1987 ve 1990 yılları arasında yayınlanan aynı adlı dizinin modernize edilerek günümüz dünyasına uyarlanmış hali ve hatta zamanla Türkiye’de de belirli bir popülerliğe kavuşmuş ve haliyle de çok seveni olan yapım tekrar karşımıza çıkıyor.

Catherine Chandler, New York Polis Merkezi’nde cinayet masası dedektifidir. 9 yıl önce annesinin cinayetine tanık olmuş ve katiller, Catherine’i öldürecek iken birisi tarafından kurtarılmıştır. Kanıtlar kendisini kurtaranın bir hayvan olduğunu gösterse de o bunu her zaman reddetmiş ve bu 9 yıl boyunca kendisini kurtaranın kim olabileceğini düşünmüştür. Günümüzde ise Catherine’in yolu, Afganistan’da görevi sırasında öldüğü rapor edilen doktor Vincent Keller ile kesişir ve Catherine bu ip uçlarını takip ederek kendisini kurtaran şeyin Dr. Vincent olduğunu keşfeder. Vincent, o günden sonra da Catherine’i takip etmiş ve güvende kalmasını sağlamıştır ama bütün bunları Catherine’den saklamasını gerektiren bir sırrı vardır.

Fragman

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.