Now Reading:

Atlantis: TANITIM

Atlantis: TANITIM

İngiliz devlet kanalı olan ve herkesçe bilinen BBC One, 2008-2012 yılları arasında Merlin dizisi ile büyük beğeni toplamıştı. Beş sezon yayın hayatını sürdürüp ardından ekranlara veda eden Merlin’in yerini doldurmak isteyen yapımcıları ve kanal yönetimi Atlantis adlı yapımla karşımıza çıktılar.

Format: Dram, Macera, Fantastik atlantis
Tür: Eski Çağ
Oyuncular: Mark Addy, Jack Donnelly, Robert Emms
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 13

Dizinin Konusu

Ünlü kayıp kıta Atlantis bu dizide karşımıza şehir/krallık olarak çıkıyor. Yapımda izleyeceğimiz karakterler ise şehrin önde gelen ve krala yakın isimleri ya da şehir sakinleri. Şöyle ki; Jason günümüzde yaşayan bir gençtir. Bir gün babasının gemisinin battığı yeri görmek ve enkazı incelemek için o noktaya dalış yapmak ister. Dalış esnasında bir şeyler ters gider ve kendisini kayıp şehir Atlantis’de bulur. Orada hem babasını ararken bir yandan da geri dönüş yolu bulmayı çabalar ve o esnada karşısına iki isim çıkar, Herkül ve Pisagor. Merlin gibi 13 bölümden oluşan ilk sezon sonrası, kanal reytinglerden memnun kalarak 2.sezon siparişini verdi ve bu sonbaharda yapım tekrar karşımızda olacak.

Fragman

Share This Articles

3 yorum var

  • LeylaKoparan

    ben pek beğenmedim

  • ahmetbul

    atlantis düşük kalitede bence.

  • mertbaran

    fılm çok güzel ama 3. sezonun getirilmemsi kötü oldu halbuki ben sezonlarca devam eder diyordum ama etmedi bence film kapatılmamalı

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.