FOX kanalında yayımlanacak olan Scream Queens dizisinden karakter analizleri geldi. Ryan Murphy‘nin imzasını taşıyan yapımın tanıtımları son hızda devam ediyor. Dizinin yayın tarihini ise başrol oyuncusu Emma Roberts, kişisel Instagram hesabından hayranlarına duyurmuştu. Dizi 22 Eylül günü 1. bölümü ile yayın hayatına başlayacak.

Başrollerinde Emma Roberts, Lea Michele, Jamie Lee Curtis, Keke Palmer ve Nick Jonas‘ın yer aldığı dizinin konusu ise şöyle; ” Emma Roberts, acımasız, hırslı, modayı yakından takip eden ve eğlenceli olarak bilinen bir kızı canlandıracak, okuldaki kızlar kulübünün başkanı Chanel Oberlin’e hayat verecek. Jamie Lee Curtis ise, Cathy Munsch adlı sistemi değiştirmeyi kendisine amaç edinmiş ve ırkçılığa karşı duruşuyla tanınan dekanı canlandıracak. Lea Michele ise, skolyoz hastalığı bulunan Hester adlı bir karakteri canlandıracak. Ve hastalığından dolayı kullandığı aletler nedeniyle “Neckbrace” lakabıyla çağrılacak.

Son olarak Ryan Murphy‘nin yanı sıra Glee, Nip/Tuck, American Horror Story gibi başarılı yapımlarda da yer almış Brad Falchuk yapımın senaryosunu hazırladı. Bakalım Scream Queens‘i bizlerde merakla bekliyoruz.

Scream Queens1

Emma Roberts – Chanel Oberlin

Scream Queens2

Jamie Lee Curtis – Dean Cathy Munsch

Scream Queens3

Lea Michele – Hester

Scream Queens4

Nick Jonas – Boone

Scream Queens5

Keke Palmer – Zayday

Scream Queens6

Glen Powell – Chad

Scream Queens7

Niecy Nash – Denise

Scream Queens8

Ariana Grande – Chanel #2

Scream Queens9

Billie Lourd – Chanel #3

Scream Queens10

Abigail Breslin – Chanel #5

Scream Queens11

Skyler Samuels – Grace

Scream Queens12

Oliver Hudson – Wes Gardner

Scream Queens13

Nasim Pedrad – Gigi

Scream Queens15

Diego Boneta – Pete

Scream Queens14

Lucien Laviscount – Earl Grey

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir