Now Reading:

Once Upon a Time’dan Haber Var

Once Upon a Time’dan Haber Var

4. sezonu 10 Mayıs Pazar günü yayınlanan iki bölümle son bulan Once Upon a Time dizisinin kadrosunda Ginnifer Goodwin, Lana Parrilla, Jennifer Morrison, John Dallas ve Robert Carlyle gibi isimler yer alıyor.

ABC kanalında yayımlanan yapım, 5. sezonuyla birlikte 27 Eylül Pazar akşamı geri dönecek. Ve dizinin merakla beklenen 5. sezonuna yeni isimler dahil oldu. Öyle ki, 4. sezonu sonunda Camelot diyarına yapılan göndermelerle birlikte Kral Arthur belirlenmiş oldu.

Karanlık tarafa geçerek çizgi değiştiren ve resmen “The Dark One” olan Emma Swan‘la mücadele eden ve onu yeniden iyilerin arasına çekmeye çalışan tek isim, usta büyücü Merlin olduğu söylenmişti. Ve bunu ardından dizi ekibi, Camelot diyarının bilinen sakinleri Kral Arthur, Merlin, Lancelot ve Guinevere arayışlarında olduklarını belirtmişlerdi.

Ve bu arayışlar son buldu. 24: Live Another Day dizisinde de yer alan Liam Garrigan, yeni sezonda Once Upon a Time‘da Kral Arthur karakterini canlandıracak. Sir Lancelot‘u ise, daha önce yapımda konuk oyuncu olarak yer alan Sinqua Walls üstlenecek. Ama diziyi sıkı takip edenler hemen fark edeceklerdir ki, Lancelot misafir olduğu bölümde ölmüştü. Bakalım yazarlar bu duruma nasıl bir hikaye ekleyecekler… Guinevere ve Merlin için ise arayış devam ediyor.

Liam Garrigan

Liam Garrigan

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.