Jessica Jones’un İlk Görselleri Yayınlandı

Yazıyı Oyla

Marvel ve Netflix‘in ortaklaşa yürüttükleri proje Jessica Jones‘da sona doğru geliniyor. Melissa Rosenberg tarafından yaratılan dizinin ilk görselleri yayınlandı.

Jessica Jones1

Jessica Jones2 Jessica Jones3 Jessica Jones4 Jessica Jones5

Kadrosunda Krysten Ritter, Rachael Taylor ve David Tennant gibi isimleri barındıran dizi fantastik türde yer alacak ve dizinin her bir bölümü ortalama 42 dakika sürecek.

20 Kasım Cuma günü yayınlanmaya başlayacak dizinin konusu ise, kimyasal bir sızıntı sonrasına odaklanıyor. Sızıntı sonucu Jessica Jones, insanüstü ve büyük bir güce kavuşuyor. Jones büyük bir dirence de kavuşurken, ses hızına yakın hızlarda uçma yeteneğini de elde ediyor. Daredevil‘in kardeş dizisi olacak Jessica Jones‘un da ilk sezonu Daredevil gibi 13 bölümden oluşacak.

Jessica Jones1

İlginizi Çekebilir:

  1. David Tennant oynuyorsa benim için tamamdır. Ayrıca Daredevil’i de ekledim izleme listeme umarım hayal kırıklığı yaşamam.

    1. Ne animasyonu be sen ne saçmalıyosun normal dizi işte. O görseller ne acaba ? Baktığını anlamayan insan telefon için yorum yapıyor

  2. o yorumu telefon için yaptığımımı sanıyosun?telefon için saçmalayan sensin.kaç yaında kadın dizilere yorum yapıyo.dizimood kimin saçmaladığını biliyo rahat ol sen 😉

    1. Kaç yaşında kadın olduğumu nereden biliyosun? Yoksa geçen gün beni facebooktan tehdit eden ergen sen misin ahaha 😂 dava açayım mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar