7 Ekim Çarşamba akşamı yeni sezonu ile geri dönecek olan American Horror Story dizi ekibi durmaksızın çalışıyor. Bizleri neredeyse her gün poster, fragman ve birçok habere boğan ekip, bunlara bir yenisini daha ekledi. Yayınlanan son fragmanda ise Lady Gaga yer alırken, arka planda ise dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip Rammstein‘in Du Hast adlı şarkısını dinliyoruz.

https://youtu.be/1yIXCSNPmUg

Yeni sezon kadrosunda Lady Gaga, Matt Bomer, Sarah Paulson, Wes Bentley, Cheyenne Jackson ve Chloe Sevigny gibi isimlerin yer alacağı Hotel adlı 5. sezon kadrosunda ilk kez Jessica Lange yer almayacak.

4 Comments

 • Yahya, 19 Eylül 2015 @ 05:53

  Diziye dair ilk izlenimlerim kendi ismi olan ‘horror”dan ziyade daha çok bi ‘creepy’ havası verilmiş gibi ama umut veriyor, henüz 1. sezonu bitirmedim.

  Bu arada fragmanda fragman değil bildiğin Du Hast cover clip olmuş mübarek.

 • Yahya, 19 Eylül 2015 @ 06:16

  Ayrıca bu diziyi yapan ve izleyenlerin (includes me) akıl sağlığının tam olarak yerinde olmadığını düşünüyorum. Korkmalık fazla bir şey yok ama bolca küçücük bebek ölüleri gibi iğrenç şeyleri görmekten haz almıyorsanız belki de ben neden bunu izliyorum diye kendinize sorma zamanınız gelmiştir? 🙂

  Bu arada yukarıda ‘henüz 1. sezonu bitirmedim’ yazınca sanki sezonun ortalarındaymışım gibi bir izlenim vermişim, henüz 1. sezonu değil 1. bölümü bitirmedim :).

 • LeylaKoparan, 19 Eylül 2015 @ 13:17

  Başlasın artık başlasın fragmanlar harika 🙁

 • ahmetbul, 21 Eylül 2015 @ 13:54

  çok az kaldı.heyecanla bekliyorum gagamı <3

Bir cevap yazın