Da Vinci’s Demons’ın 3.Sezonu Başladı

Da Vinci’s Demons’ın 3.Sezonu Başladı
4 (80%) 2 oy

2013 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2 Emmy Ödülü bulunan Da Vinci’s Demons dizisinin 3. sezonu 24 Ekim Cumartesi günü başladı. Hemde Starz kanalı dizinin bütün bölümlerini aynı anda yayınladı. Hatırlatmakta fayda var Da Vinci’s Demons‘ın 4. sezonu olmayacak.

Starz kanalında yayınlanan ve kadrosunda Tom Riley, Laura Haddock, Gregg Chillin ve Eros Vlahos gibi isimleri barındıran dizinin konusu ise, Da Vinci‘nin karmaşık hayatı üzerine odaklanmıştır. Da Vinci‘nin gençlik yıllarının anlatıldığı dizi haliyle Rönesans İtalya’sında geçmektedir…

İlginizi Çekebilir:

  1. Harika bir dizinin daha sonuna geliyoruz, ama en nihayetinde zirvedeyken bırakmak diye de bir şey var, onu yapmış oldular.

  2. Saçma bir son. Yaprak kitabı uğruna ne kahırlar çekti. Sayfayıda okudu değişen hiçbişey olmadı. Labirent yaşıyor. Son sezon gerçekten çöp bi sezodu.

  3. Diziyi okadar alalacele yapmışlar ki Beyazıt’ı öldürmüşler. Osmanlıyı hırsız yapmışlar herkesten bişey çalmış gibi göstermiş.

  4. evet osmanlı konusunda gerçekten çok başarısızlardı fakat dizi gerçekten harika ötesi harika. bazen saçmalasalar bile gerçekten etkileyiici

  5. Dunyanin korkulu ruyasi turkleri yendiler diziyi bitirdiler ama turkler bitmedi ki onu bilmiyorlar saflarim :))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar