Now Reading:

Zoo’nun 3.Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Zoo’nun 3.Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

2015 yılında CBS kanalında yayın hayatına başlayan ve kısa bir süre içerisinde farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Zoo dizisinin ikinci sezonu 6 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan Clementine adlı bölüm ile son buldu ve dizinin hayranları üçüncü sezonu merakla beklemeye başladı.

Yayın tarihi Perşembe’den Çarşamba gününe alınan dizinin ilk sezonu 30 Haziran 2015, ikinci sezonu ise 28 Haziran 2016 tarihinde yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin yapımcıları ve CBS kanalı üçüncü sezon için henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak üçüncü sezon için 28 Haziran veya 5 Temmuz 2017 arası yayınlanabilir dersek yanılmış olmayız. Herhangi bir büyük aksaklık olmadığı durumda dizinin yeni sezonuna yukarıda belirttiğimiz tarihler arasında kavuşmuş olacağız.

Zoo Konusu

James Patterson‘ın yine aynı adlı romanından küçük ekrana uyarlanan Zoo‘dan genel olarak bahsedecek olursak; vahşi hayvan saldırıları konu edinilmektedir diyebiliriz. Dizinin kadrosunda, James Wolk, Nonso Anozie, Billy Burke ve Kristen Connolly gibi isimler yer almaktadır.

Zoo Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin