Now Reading:

Dedikodu Kazanı Kaynıyor, The Night Manager Yoksa…

Dedikodu Kazanı Kaynıyor, The Night Manager Yoksa…

Bu sezon AMC kanalında mini dizi olarak karşımıza çıkan ve John Le Carre‘nin 1993 yılında kaleme aldığı, yine aynı adlı romanından küçük ekrana uyarlanan The Night Manager yoluna devam mı edecek?

The Night Manager Fragmanı

The Night Manager 2.Sezon Olacak Mı?

Bilindiği üzre dizinin hikayesi roman ile bağlantılıydı ve hikayenin bitiş noktası da romanla aynı oldu. Dizinin finali hakkında daha önce konuşma yapan Hugh Laurie, “Bu hikaye bir romana dayanıyor ve o romanı bitirdik. Devam hikayesi olmadığına göre rahatlıkla yeni bölümler olmayacağını söyleyebiliriz.” demişti.

Ancak bugün ise John Le Carre‘nin yeğeni olan dizinin yapımcısı Simon Cornwall yaptığı açıklamada, “Tabii ki kanallar bu yapımın devamını çekmek için can atıyorlar. Le Carre’nin bu konuda başka bir hikayesi yok. Bu yüzden belki kendi başımıza denemek ilginç olabilir. İlk sezondan daha iyi olacak bir şeyler için mücadele edebiliriz. Eğer o hırsımız olmasa denemenin de bir anlamı yok.” şeklinde konuştu. Yapımcının yaptığı bu açıklama olumlu bir hava yarattı. Ve bu konuşmanın ardından müjdeli bir ikinci sezon haberinin gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

The Night Manager Konusu

Dizide lüks bir otelde çalışmaya başlayan Jonathan Pine adlı bir İngiliz askerinin yaşantısına konuk oluyoruz. Otelde Jonathan‘ın yolu Sophie ile kesişir ve ardından Arap asıllı bir Fransız ile kesişir ve kız ona karaborsa silah tüccarı Richard Onslow Roper hakkında ilginç bilgiler sunar. Jonathan bu bilgileri İngiliz istihbaratına paylaştıktan kısa süre sonra Sophie ölü bulunur. İşler bu noktadan sonra garip bir hal almaya başlar.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin