Now Reading:

Üç Dizi Yeni Sezon Onayı Aldı

Üç Dizi Yeni Sezon Onayı Aldı

Yeni sezon onay-iptal haberleri, merakla beklenen fragmanlar, dizi kadrosundaki değişiklikler derken kanallar yayınladıkları dizilerin akıbetlerini belirlemeye yavaş yavaş devam ediyorlar. Öyle ki, Younger, Curb Your Enthusiasm ve Idiotsitter dizileri haftanın yeni sezon onayı alan üç dizisi oldu.

Younger (4.Sezon Onayı)

TVLand kanalının dizisi Younger üçüncü sezonu başlamadan dördüncü sezon onayını almayı başardı. Dizinin üçüncü sezonu 28 Eylül 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Dördüncü sezon ise 2017 yılının sonbaharında ekranlardaki yerini alacak.

Younger Fragmanı

Curb Your Enthusiasm (9.Sezon Onayı)

2000 yılında yayınlanmaya başlayan Curb Your Enthusiasm adlı dizinin son yeni bölümü 2011 yılında yayınlanmış ve dizinin iptal de edilmemesiyle kimse işin içinden çıkamamıştı. HBO kanalı Larry David‘i ikna etmeye çalışıyor ancak bir türlü başaramıyordu ve sonunda kanal, David‘i ikna etti ve zamanın en beğenilen yapımlarından Curb Your Enthusiasm dokuzuncu sezon onayını almış oldu. Ancak dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

Curb Your Enthusiasm Fragmanı

Idiotsitter (2.Sezon Onayı)

Comedy Central‘da geride bıraktığımız sezon yayın hayatına başlayan Idiotsitter yeni sezon onayını alarak sevenlerini mutlu etti. Toplam 10 bölüm olacağı açıklanan ikinci sezon 2017 yılı içerisinde bizlerin beğenisine sunulacak.

Idiotsitter Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin