Now Reading:

TNT’den İptal Bombardımanı

TNT’den İptal Bombardımanı

TNT kanalı yeni sezon temizliğine başladı. Murder in the First, Major Crimes ve The Librarians yeni sezon onaylarını alırken, kanalın diğer dizileri Legends, Agent X ve Public Morals adlı yapımlar iptal edildi.

Legends Konusu Nedir?

legends

TNT kanalında 2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve casus kitaplarına damgasını vurmuş, bu alanda liderliği kimseye bırakmamış olan Robert Littell‘ın aynı adlı kitabından uyarlanan Legends, polisiye ve aksiyon türünde yer almaktadır. Başrolünde usta isim Sean Bean‘ın yer aldığı yapımda Ali Larter ve Tina Majorino gibi isimler de yer almaktadır. Yapımın konusu ise çok gizli bir görevde yer alan Martin Odum adlı ajanımızın başından geçenlere odaklıdır. Odum, başarılı, idealist ve ayrıca her bir operasyonda farklı farklı karakterlere bürünebilen bir kişidir.

Legends Fragmanı

Agent X Konusu Nedir?

Agent X TNT

TNT kanalının bir diğer reyting kurbanı dizisi ise Agent X oldu. Bu sezon yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Sharon Stone, Jeff Hephner, John Shea ve Jamey Sheridan gibi isimlerin yer aldığı yapımın toplam 10 bölümü bulunmaktadır. Dizide Başkan yardımcısının eşini trajik bir şekilde kaybetmesinin ardından hayatı mahvolmuştur.  Bir süre sonra kendisini toplayan başkan yardımcısı, başkan olmaya karar verir ve bu arzusunu gerçekleştirir. Ancak önemli bir senatörün öldürülmesiyle bu göreve gelmesi, bütün dikkatleri çekecektir. Bu sırada gizli bir şekilde ameliyat olarak görüntüsünü değiştiren Agent X gizli görevlerin başında yer alacaktır.

Agent X Fragmanı

Public Morals Konusu Nedir?

public_morals_konusu

Kanalın son reyting kurbanı olan Public Morals ise yine bu sezon yayın hayatına başlamıştı. Kadrosunda Edward Burns, Michael Rapaport, Elizabeth Masucci ve Austin Stowell gibi isimlerin yer aldığı yapım 1967’nin New York’unda geçiyor. Zorlu geçen savaşın ardından devlet otoritesinin oturması biraz zaman alacak ve bu süreçte şehirde yaşanan suçlar ve çetelere karşı mücadele edecek polisler kendi çıkarları doğrultusunda suça ortak olacaklardır.

Public Morals Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin