Now Reading:

The X-Files Kamera Arkası Görüntüleri

The X-Files Kamera Arkası Görüntüleri

1993-2002 yılları arasında ekranların büyük beğeni toplayan dizisi The X-Files uzun bir aranın ardından geri dönme hazırlığı yapıyor. FOX’ta izleyeceğimiz The X-Files’tan 21 dakikalık kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Dizinin yeni bölümleriyle ilgili ipuçlarının da yer aldığı videoda, uzun yıllardır farklı rollerle karşımıza çıkan David Duchovny ve Gillian Anderson ikilisinin karaktere girmekte zorlandıkları görünüyor.

Joel McHale, Annet Mahendru, Chris Carter ve David Duchovny’nin yanı sıra Gillian Anderson’da görüntülerde yer alıyor. Televizyon dünyasının kült yapımları arasında yer alan ve ülkemizde de geniş bir kitle tarafından takip edilen The X-Files’ta eski kadronun biraz paslanmış olsa da bunun üstesinden kolaylıkla geldiğini görebiliyoruz. Öte yandan dizinin yaratıcısı Chris Carter’ın yeni yapımla ilgili beklentilerinin oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Önceki yapımda FBI ajanları olarak izlediğimiz Dana Scully ve Fox Mulder ikilisini canlandıran Gillian Anderson ve David Duchovny’nin eski günlerini hatırlatan performanları da dikkat çekiyor. Yine önceki yıllardan hatırladığımız William B.Davis ve Mitch Pileggi gibi isimler de yeni seride ekran karşısında olacak. The X-Files uzun aradan sonra altı yeni bölümle 24 Ocak 2016 akşamı FOX’ta yerini alacak.

Re-Opened ismiyle yayınlanan 21 dakikalık video ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=UgRUzEdPfHA

 

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.