Now Reading:

Legends of Tomorrow’dan Yeni Fragman

Legends of Tomorrow’dan Yeni Fragman

Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg ikilisinin yanı sıra Marc Guggenheim, Phil Klemmer, Chris Fedak ve Sarah Schechter’ın yapımcılıklarını üstlendiği; The CW‘nin yeni dizisi Legends of Tomorrow‘dan yeni bir tanıtım daha geldi. Son zamanlarda sık sık tanıtım videolarının yayınlandığı, DC Comics’in çizgi romanından ekrana uyarlanan Legends of Tomorrow dizisinde beklentiler oldukça yüksek!

“Change History” isimli fragmanda bugüne kadar görmediğimiz detaylar ilk defa diziyi bekleyen seyircilerle paylaşılmış durumda. Aralarında Rip Hunter’ın da olduğu bir grup Zamanın Efendileri olarak isimlendirebileceğimiz gruba karşı çıkıyor ve onlarla savaşmanın eşiğine geliyor. Vandal Savage tarafından tehdit edilen Rip Hunter, geçmişini değiştirmenin yollarını ararken karşılarında Zamanın Efendileri yer alıyor. Geçmişini yeniden yazmak isteyen Rip Hunter’ın yetenekleri ve cesareti bunun üstesinden gelmeye yetecek mi? Yoksa Zamanın Efendilerine yenilip, Vandal Savage ile karşı karşıyaya mı gelecek yanıtını hep birlikte göreceğiz. 21 Ocak 2016 akşamı The CW kanalında ilk defa seyirci ile buluşacak.

Legends of Tomorrow Oyuncuları

Brandon Routh (Ray Palmer/The Atom)
Caity Lotz (Sara Lance/White Canary)
Wentworth Miller (Leonard Snart/Captain Cold)
Dominic Purcell (Mick Rory, Heat Wave)
Victor Garber (Martin Stein/Firestorm)
Franz Drameh (Jay Jackson/Firestorm)
Ciara Renée (Kendra Saunders/Hawkgirl)
Falk Hentschel (Hawkman)
Arthur Darvill (Rip Hunter)
Casper Crump (Vandal Savage)

Son derece güçlü bir oyuncu kadrosuna ve özel karakterlere sahip olan Legends of Tomorrow dizisinde, şehrin kötülere karşı korumasız kalması, giderek iyiliğin güç kaybetmesi ve bunun sonucunda kahramanların tek yumruk olup suçla savaşması konu alınıyor.

Legends of Tomorrow Fragmanı

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.