Now Reading:

The Walking Dead Spin-Off

The Walking Dead Spin-Off

AMC‘nin son yıllarda reytingleri kasıp kavuran, en önemli dizisi olarak görülen “The Walking Dead“in spin-off’u ile ilgili ortalarda dolaşan söylentiler nihayet kanal tarafından doğrulandı. AMC yaptığı yazılı açıklamada spin-off ile ilgili çalışmalara başlandığını ve henüz isminin netleşmediği söylenildi.

The Walking Dead çizgi romanının yaratıcılarından, aynı zamanda da dizinin senaristi olan Robert Kirkman, dizinin spin-off projesinin de senaristliğini üstlenecek. Kirkman ile birlikte yapım ekibinde yer alan Gale Anne Hurd & David Alpert gibi isimler de bu projeye dahil olmuş durumda.

walking-dead

The Walking Dead’in sonrasında yayınlanması planlanan ve 2015 sonbaharında gösterileceği düşünülen spin-off ile ilgili detaylar oldukça sizlerle paylaşacağız. AMC kanalının başkanı Charlie Collier yaptığı yazılı açıklamada şu bilgilere yer verdi;” The Walking Dead’in üzerine yeni bir dizi daha inşa edeceğiz. Başlangıçta çok sıcak bakmadığımız bir fikirdi. Fakat Robert, Gale ve David bizleri ikna edebilecek seviyede bir senaryo ile geldi. Yeni proje için oyuncu kadrosu, Robert ve ekibiyle çalışmak için sabırsızlık duyuyoruz. Yeni bir zombi kıyametinin kapılarını aralayacağımız için çok mutluyuz” dedi.

Share This Articles
Yazar:

#dizimood kurucusu, yabancı dizi izlemeyi sever.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.