Now Reading:

The Librarians ve Major Crimes Yeni Sezon Onaylarını Kaptı

The Librarians ve Major Crimes Yeni Sezon Onaylarını Kaptı

TNT kanalı yayınladığı Major Crimes ve The Librarians‘a yeni sezon onaylarını verdi. Major Crimes 10 bölümlük 5. sezon onayını alırken, The Librarians 15 bölümlük 3. sezon onayını aldı. Son olarak Murder in the First‘ün 3. sezon onayı aldığı doğrulandı.

Major Crimes Konusu

Major Crimes

2012 yılında TNT kanalında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Mary McDonnell, Tony Denison ve G.W. Bailey gibi isimlerin yer aldığı Major Crimes suç, drama ve gizem türünde yer alıyor. Yapımın her bir bölümünde farklı farklı cinayet konuları işleniyor. Polisiye ve aksiyon severler tarafından tercih edilebilecek türde olan Major Crimes‘ın 5. sezonu 10 bölümden oluşacak ve önümüzdeki sene yayınlanmaya başlayacak.

The Librarians Konusu

The Librarians

7 Aralık 2014 tarihinde TNT‘de yayınlanmaya başlayan The Librarians (Kütüphaneciler) orijinal filmden, televizyon ekranlarına uyarlanmış bir versiyondur. Hepimizi çevreleyen gizli ve büyülü bir dünyadan bizi yani masumları korumaya çalışan dört sıradan insan seçilir. Flynn karakteri bu kişileri seçerek bir araya getirir. Bu yolda antik bir güç için çalışmaları gerekmektedir. Macera dozu son derece yüksek bir dizi olan The Librarians‘ın her bir bölümü ortalama 42 dakika sürmektedir.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin