Now Reading:

The Librarians 2. ve 3. Sezonu Olacak mı?

The Librarians 2. ve 3. Sezonu Olacak mı?

7 Aralık 2014 tarihinde TNT’de başlayan The Librarians (Kütüphaneciler) orjinal filmin televizyon ekranlarına uyarlanmış bir versiyonuydu. Dizi ile ilgili detaylı tanıtımı burada vermiştik

TNT kanalı çok geçmeden, 18 Ocak‘ta ilk sezonu sona eren dizinin 2. daha sonra da 3. sezon onaylarını verdi. 2014 yılında başlayan dizinin 2015 ve 2016 yıllarında da ekranlarda olması kesinleşmiş oldu. Kimilerine göre The Librarians filmin gölgesinde kalmaktan kurtulamadı. Kimilerine göre de filmin hikayesini başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Bunu bir bayrak yarışı olarak görürsek, The Librarians’ın devraldığı bayrağı başarılı bir şekilde taşıdığı görüşü de bir hayli fazla.

İlk sezonun reyting sonuçları aslında oldukça başarılı. TNT ortaya iyi bir iş çıkardı ve maceradan maceraya sürüklenen kütüphanecilerin hikayesini devam ettirmekte kararlı. Şahsi fikrim de TNT ile aynı noktada. Dizinin şu an için iptal edilmesinin hiçbir anlamı olmazdı. TNT’nin yapımın arkasında durması da oldukça sevindirici. İlk sezonun acemiliklerini ilerleyen sezonlarda atılabileceğini düşünüyorum ve iki sezon daha devamının doğru bir karar olduğu kanaatindeyim.

2. Sezonun da 2015 sonbaharına doğru yayınlanacağı bekleniyor.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.