Now Reading:

The Flash’da Neler Olacak?

The Flash’da Neler Olacak?

Yayımladığımız bu yazı The Flash dizisi ile ilgili spoiler içerebilir.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen WonderCon etkinliğine The Flash dizisinden önemli isimler katıldı. Bunlar, dizinin yazar ve yapımcısı olan Andrew Kreisberg, onun yanı sıra oyuncular, Carlos Valdez, Danielle Panabaker ve Candice Patton idi.

Dizi ekibi, katıldıkları bu panelde birçok önemli soruya cevap verdi. Danielle Panabaker yaptığı açıklamada, “Caitlin’in ileride Killer Frost’a dönüşme ihtimali olasılıklar arasında ve Caitlin’in bu yanını düşündüğünüzden daha yakın bir zamanda göreceksiniz” dedi. Diğer önemli sorulardan birisi ise, Iris ve Eddie‘nin çift olma sürecini içeriyordu. Bu soruya cevap veren Andrew Kreisberg, “ilerleyen zamanlarda yani Barry’nin komada olduğu süreçte diğer karakterlerin neler yaşadığına dair flashback’ler olacak” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=LJVEd0fa0rI

Öte yandan konu tabi ki merakla beklenen Arrow ve The Flash dizilerinin spin-off’u olan Arrow/Flash‘a da geldi. Kreisberg bu dizi için, ” Arrow çok cesur bir suç dizisi ve The Flash ise süper güçler ve olağan dışı şeyler ile dolu, gerçekten çok ilginç olacak” dedi.

WonderCon paneli sunucusu The Flash ekibinin diziyi birer kelime ile açıklamalarını rica etti ve ekibin cevabı şu oldu; Andrew Kreisberg: “Göz yaşları”, Candice Patton: “Kızgın”, Danielle Panabaker: “Buz gibi” ve Carlos Valdez: “Hayaller” dedi.

The Flash dizisi ilk sezonunun kalan son 6 bölümüyle 14 Nisan tarihinden itibaren The CW kanalında olacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.