Now Reading:

Supergirl’den İlk Görüntüler Yayımlandı

Supergirl’den İlk Görüntüler Yayımlandı

Son zamanlarda gerek televizyon ekranları, gerek sinema perdelerinde sıklıkla süper kahraman izliyoruz. Belki de gelmiş geçmiş en çok kahraman bu dönemde yer alıyor ve artık insanlarda da haliyle biraz doygunluk oluştu. Ancak bu sefer biraz daha farklı bir süper kahramanla beraberiz. Supergirl !

Dc Comics‘in kadın kahramanı olan Supergirl‘in ilk fotoğrafları yayımlandı.

supergirl+1

CBS kanalında yayımlanacak olan dizinin yönetmenliğini diğer süper kahraman yapımlarından tanıdığımız Greg Berlanti üstlendi. Dizinin başrol oyuncusu ise Melissa Benoist oldu. Yapımın kadrosunda ayrıca, Helen Slater, Calista Flockhart, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Laura Benanti ve David Harewood gibi oyuncular yer alıyor.

supergirl+2

Başrol oyuncumuzun giydiği süper kahraman kostümünü ise, Arrow ve The Flash gibi yapımlarda kostüm tasarımı yapan ve üç Oscar ödüllü Colleen Atwood yapıyor.

Kısaca yapımın konusundan bahsedersek, Krypton gezegeninde yaşanan bir olay sonrası Dünya’ya sığınan Kara Zor-El isimli bir kişinin Linda Danvers isimli farklı bir kimlikle yaşamaya başlaması ve 24 yaşına geldikten sonra süper güçlerini kabullenerek nasıl bir süper kahramana dönüştüğünü izleyeceğiz.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.