FOX kanalının yeni projesi olan ve oldukça iddialı oldukları yeni yapımları Frankenstein‘da ünlü yaratığı kimin oynayacağı belli oldu. Ünlü yaratığı Rob Kazinsky canlandıracak.

Rob Kazinsky‘i daha önce yer aldığı True Blood, Red Tails, Pasific Rim ve EastEnders gibi yapımlardan tanıyoruz. Deadline‘da yayınlanan habere göre Kazinsky, yeni yapımda karşımıza öldükten sonra hayata tekrar dönen bir yaratık olarak çıkacak. Fakat Frankestein hikayesi biraz değişecek ve ünlü kahramanın hikayesi günümüze uyarlanarak ekranlara yansıyacak.

Ayrıca şimdiye kadar elde ettiğimiz bilgilere göre, Ray Pritchard isimli bir polisi canlandıracak olan oyuncunun performansı merakla bekleniyor. Ray bir olay sonrası hayatını kaybeder. Otto Goodwin ve onun biyolojik mühendis olan ikizi Mary sayesinde tekrar hayata döndürülecek ve böylece Ray‘in dünyada ikinci bir şansı olacaktır. Artık eskisinden daha güçlü ve genç olan Ray eski hayatı ve yeni hayatı arasında kalacak ama bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Ayrıca Otto Goodwin karakterini ise Adhir Kalyan canlandıracak. Dizinin yayın hayatına ne zaman başlayacağı ise net olarak belli değildir.

Bir cevap yazın