Now Reading:

Supergirl’de İlk Kötü Owain Yeoman Olacak

Supergirl’de İlk Kötü Owain Yeoman Olacak

2004 yılında Troy ve 2014 yılında American Sniper filmlerinde yer alan başarılı oyuncu Owain Yeoman‘ı aslında The Mentalist adlı efsane dizide canlandırdığı Wayne Rigsby karakteri ile daha çok sevdik, benimsedik ve tanıdık.

owain

Geçtiğimiz haftalarda yayılan bir söylentiye göre CBS kanalının merakla beklenen yapımı Supergirl’de ilk düşmanın Lumberjack olacağı söyleniyordu ancak geçtiğimiz gün yapılan açıklamaların ardından ilk düşmanın Owain Yeoman tarafından canlandırılacağı kesinleşti. Yeoman, Vartox karakterine can verecek.

supergirl

Dizide Vartox karakterini nasıl göreceğimize ise şöyle bir cevap verebiliriz, Vartox yaklaşık 12 yıldır Dünya üzerinde çeşitli yerlerde saklanmaktadır ve Supergirl‘in artık doğaüstü güçlerini kabullenmesi ile birlikte ortaya çıkması Vartox ile onu karşı karşıya getirecektir.

Önümüzdeki sezon ekranlara gelecek olan Supergirl‘e şimdiye kadar katıldığı açıklanan oyuncular ise şöyle; Melissa Benoist, Jeremy Jordan, Chyler Leigh, Dean Cain, David Harewood, Laura Benanti, Helen Slater, Mehcad Brooks ve Calista Flockhart.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin