Now Reading:

Fear The Walking Dead İlk İzlenim

Fear The Walking Dead İlk İzlenim

Geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan ve izleyicilerden tam not alan The Walking Dead dizisinin ara vermesi ile birlikte AMC kanalı yeni zombi dizileri olan Fear The Walking Dead‘in ilk tanıtım videosunu yayımladı. Adı Fear The Walking Dead olarak lanse edilen bu yeni yapımın ilk tanıtım filmi toplam 16 saniye.

İzlediğimiz bu kısa tanıtımda daha virüsün yayılmadığını ve insanların olacaklardan daha haberleri olmadığını görüyoruz. Öyle ki günlük hayat devam ediyor gibi. Ancak arka planda Los Angeles şehrinde radyo yayını yapan bir sunucu, daha ne olduğu anlaşılamayan garip bir virüsten bahsediyor. Dikkatimi çeken nokta ise çok sakin bir ses tonu ve paniksiz bir şekilde oluşu yani olayların ciddiyetinin kimse farkında değil.

Öte yandan bu yeni dizinin oyuncu kadrosunda, Cliff Curtis, Alycia Debnam-Carey ve Frank Dillane gibi isimler yer alıyor.

Fear the Walking Dead, şahsen bende merak uyandıran bir yapım oldu çünkü arkasında usta isimler yer alıyor ve AMC‘nin elinden çıkacak olması hayallerimi bir tık daha yukarı koymama sebep oluyor. Yapım planlandığı gibi giderse ilk bölümleri ile Haziran ayında yayımlanmaya başlayacak ve ilk sezon toplam 6 bölümden oluşacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin