2015-2016 dizi sezonunda yayınlanmaya başlayan Supergirl dizisi tam sezon onayı almayı başardı ve ilk sezon bölüm sayısı 20‘ye çıkartıldı. Dizinin hayranlarını mutlu eden bu haberin ardından gözler tabi ki 2. sezon onay haberine çevrilmiş duruma. Bakalım dizinin akıbeti hakkında bizleri daha çok sevindirecek haber ne zaman duyurulacak.

Supergirl Konusu Nedir?

Bu sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen ve CBS kanalında yayınlanmaya başlayan Supergirl‘ün konusu bilindiği gibi Superman efsanesinden uyarlanmıştır. Dc Comics‘in çizgi romanlarından uyarlanan dizide Superman‘in kuzeni Kara Zor-El yani Supergirl‘ün hikayesi bizlere aktarılmaktadır. Krypton gezegeninde yaşanan bir felaketin ardından Dünya’ya gönderilen süper kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayarak saklanmaya çalışacaktır. 24 yaşında güçlerini kabullenen Kara Zor-El insanları kurtarmak için mücadele etmeye başlayacaktır. Kadrosunda, Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan ve David Harewood gibi isimlerin yer aldığı yapımda The Flash ve Arrow‘dan tanıdığımız Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg yapımcı olarak göze çarpıyor.

Supergirl 1.Sezon Fragmanı

Supergirl 1.Sezon 7.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Supergirl‘ün “Human for a Day” adlı 1. sezon 7. bölümü 7 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak.

5 Comments

 • ahmetbul, 30 Kasım 2015 @ 21:07

  umraım scream Queenste alır.

 • Yahya, 1 Aralık 2015 @ 03:01

  Bayağı yüksek bütçesi olan bir yapıma benziyor, sezon onayı alması iyi olmuş. Fantastik/Bilimkurgu türü diziler genel olarak hoşuma gitmiyor ama en azından 21. yüzyılda ok ile dolaşan adamlardan daha oturaklı bir konuya sahip.

 • ahmetbul, 1 Aralık 2015 @ 16:21

  bence hiç iyi değil ama tuttu.nasıl tuttu anlamadım.

 • LeylaKoparan, 1 Aralık 2015 @ 17:38

  Bence bekleneni veremeyecek bir dizi olarak düşünüyorum. İlk bölümüne göz attım ama beni tutamadı

 • LeylaKoparan, 1 Aralık 2015 @ 17:42

  Diğer yorumlarda da dediğim gibi çok tutacağını zannetmiyorum ama ilk sezonun 20 bölüm olması şaşırtmadı değil üstülik ımdb si de çok düşük bu kadar büyük bütçeli bir yapıma göre

Bir cevap yazın