Haber

Stannis Baratheon’a Ne Oldu?

Dikkat! Bu Haber Game of Thrones’un 5. Sezonuyla İlgili Spoiler İçermektedir.

Game of Thrones‘un dünya çapında ses getiren sezon finalinden sonra, Stannis Baratheon‘un sonu, Jon Snow kadar merak edilmedi, belkide o kadar etkili bir finalin ardından kimsenin aklına gelmedi bile…

Brienne ile karşı karşıya geldiği sahnenin ardından Baratheon‘a ne olduğu yavaş yavaş konuşulmaya başlandı. Stannis sağ mı yoksa öldü mü? Sahneyi tam göremediğimiz için, Brienne‘in son anda vazgeçtiği ihtimaller arasında yer alıyordu, ancak David Nutter Comic Con etkinliğinde Stannis Baratheon‘un geri dönmeyeceğini açıkladı. Tabi ki bu haberin doğruluğu merak konusu ama şu ana kadar elimizdeki en somut kanıt bu gibi görünüyor. Merakla beklediğimiz sorunun cevabını almamız içinde aylarca beklememiz gerekecek.

Yapılan bir habere göre de, George R. R. Martin, Stannis Baratheon‘un kitaplarda yaşadığını açıklamış ve bir hayranı da Martin‘in blogunda “Stannis Baratheon öldü mü yoksa yaşıyor mu?” diye sormuş. Usta yazar ise “Kitaplarda mı? Hiç şüphesiz yaşıyor” cevabını vererek kafaları biraz daha karıştırmış oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu