Ryan Murphy tarafından yaratılan, korku antolojisi olan American Horror Story serisinin ilk 4 sezonunda yer alan Jessica Lange, son sezon olan Hotel‘de yer almayacağını açıklamış ve dizinin hayranları tarafından bu haber üzüntüyle karşılanmıştı.

Öyle ki dizinin 5. sezonunun kadrosunda yok yok. Lady Gaga, Matt Bomer, Cheyenne Jackson, Wes Bentley, Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters ve Denis O’Hare gibi isimler bu sezon kadroda yer alacak. Ancak bu sezonun tek eksiği gönüllerde yer tutan Jessica Lange.

Entertainment Weekly‘nin yaptığı bir habere göre, bu sezon kadroda yer almayacağı açıklanan Jessica Lange‘ı dizide yeniden görme imkanımız olabilir. Usta yaratıcı ve yazar Ryan Murphy‘nin yaptığı açıklamalara göre, Jessica Lange diziye tamamen veda etmedi. Broadway çalışmaları için dizi sektöründen uzaklaşan Jessica Lange ile konuşan Ryan Murphy, her zaman için bir ihtimal olduğunu ama halletmeleri gereken bazı meseleler olduğunun altını çizdi.

5. sezonu 7 Ekim Çarşamba akşamı FX kanalında başlayacak olan dizinin kadrosuna Jessica Lange‘de eklense, sizce de harika olmaz mı?

1 Comment

  • ahmetbul, 22 Eylül 2015 @ 15:13

    bi ara hotele gelecek dendi.ama gelmeyecek galiba.gelirsede gaganın yaşlı halini canlandıracak.

Bir cevap yazın