Now Reading:

Showtime’dan İki Onay Birden

Showtime’dan İki Onay Birden

Showtime kanalı beğeni ile takip edilen iki dizisine yeni sezon onaylarını verdi. Homeland 6. sezon onayını alırken, The Affair 3. sezon onayını almayı başardı.

Homeland Konusu Nedir?

Showtime kanalında 2011 yılında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Claire Danes, Mandy Patinkin, Rupert Friend gibi isimlerin yer aldığı Homeland‘ın konusu oldukça dikkat çekici. Yapımın konusuna spoiler vermeden değinecek olursak, kahramanımız Nicholas Brody Amerikan deniz çavuşudur. 2003 yılında savaş sırasında esir olarak ele geçirilir ve esrarengiz bir şekilde yıllarca ortadan kaybolur. Aradan geçen 8 yılın ardından Afganistan’da teröristlerin sığınma evinde bulunur ve ülkesi Amerika’ya gönderilir. Marşlar ve bayraklar eşliğinde karşılanan Brody köstebek mi yoksa bir kahraman mıdır?

Homeland Fragmanı

The Affair Konusu Nedir?

Showtime kanalının bir diğer onay alan yapımı The Affair‘e bakacak olursak yine ortaya çıkmış güzel bir iş göreceğiz. Kadrosunda Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney ve Joshua Jackson gibi isimlerin yer aldığı The Affair, kadın erkek ilişkilerine odaklanıyor. Öyle ki bu ikili ilişkilere, iki farklı perspektiften de bakmamıza fırsat sağlıyor. Alisone ve Noah adındaki iki insanın üzerinden hem evlilik meseleleri hem de ikili ilişkilerin varoluşçu sorunlarını ön plana almayı hedefliyor.

The Affair Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin