Now Reading:

Sezonun Yayından Çekilen Tek Dizisi Final Yapabilecek!

Sezonun Yayından Çekilen Tek Dizisi Final Yapabilecek!

Bu sezon ABC kanalında yayınlanmaya başlayan ve daha üçüncü bölümünde aldığı düşük reytinglerden ötürü yayından çekilen ve bu sezonun yayınlanırken iptal edilen tek dizisi de olan Wicked City final yapabilecek!

Wicked City Neden İptal Edildi?

Wicked City 18-49 yaş grubunda 0.4 gibi beklenenin çok altında bir reyting alarak ABC kanalı tarafından iptal edilmişti. Ve dizinin aldığı 0.4 reyting oranı, büyük kanallar arasında bugüne kadar alınmış en düşük izlenme oranı olarak dikkat çekmiş ve bu rekoru da ABC kanalı kırmıştı. Dizinin yapımcısı Laurie Zaks, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada dizinin yayınlanamayan bölümlerinin Hulu platformu üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Eğer aranızda diziyi izlemeye başlayanlar ve yarım kalmasına üzülenler varsa “Hikaye tamamlanacak!”

Wicked City Konusu Nedir?

Steven Baigelman tarafından yaratılan ve kadrosunda, Jeremy Sisto, Taissa Farmiga, Gabriel Luna, Jaime Ray Newman ve Evan Ross gibi isimlerin yer aldığı Wicked City‘de Los Angeles şehrinde yaşayan iki dedektifin seri cinayetlerin peşine düşme hikayeleri bizlere aktarılmaktadır.

Wicked City Fragmanı

https://youtu.be/h4Iz3hwOh08

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin