Twin Peaks 1990-1991 yılları arasında ABC’de yayınlanmış, kısa süreli yayın süresine rağmen büyük bir beğeni toplamış; Emmy ve Altın Küre ödüllerini kazanmayı başarmıştı. Twin Peaks dizisinin 25 yıl aradan sonra ekranlara geri döneceğini duyurmuştuk.

Marc Frost ve David Lynch‘in yarattığı diziye çok güçlü isimler katılıyor ve şimdiden meraklı gözleri üzerinde toplamayı başarıyor. En son Clock King karakteriyle Arrow ve The Flash evrenlerinde izlediğimiz, Heroes ve özellikle Prison Break’te sergilediği başarılı performanslarla adından söz ettiren Robert Knepper, Twin Peaks’e katılıyor.

Robert Knepper dizinin birkaç bölümünde yer alacak. Knepper’ın yanı sıra Richard Beymer ve David Patrick Kelly’de diziye katılan isimlerden. Beymer Jerry’nin kardeşi Benjamin’i, Kelly ise Jerry Home’u canlandıracak. 2017 yılında Showtime ekranlarında olması beklenen Twin Peaks toplam 30 bölüm ve 2 sezondan oluşacak.

Twin Peaks FBI dedektifi Dale Cooper’ın Laura Palmer isimli genç bir kızın öldürülmesinin ardındaki gizem perdesini aramalaya çalışmasını ve karşılaştığı olayları anlatacak.

3 Comments

Bir cevap yazın