Now Reading:

Revolution Bu Sefer Sevindirdi

Revolution Bu Sefer Sevindirdi

Evet Revolution hayranları çok cefa çektiler, ne oldu ne olacak derken yapım yayından apar topar kaldırıldı ve tam da gerçek anlamda karanlığa bürünecek bu hikayenin sonu, dizinin yapımcıları tarafından kurtarılacak. Yapımcılar yaptıkları açıklama ile bir nebze de olsa hayranlarını sevindirdi.

Dünya’da enerji kaynakları tükenmiş ve en önemli yaşamsal araçlarımızdan birisi olan elektrik enerjisi kullanılamaz hale gelmiş ve yeryüzünde yapayalnız kalan insanların yaşam mücadelesini konu alan Revolution dizisi 2. sezonun sonunda NBC kanalından geçer not alamamış ve iptal edilmişti.

Ve Constantine dizisinden de alışık olduğumuz bir durum yaşandı. Dizinin hayranları #RelocateRevolution etiketiyle başlattıkları seslerini duyurma kampanyasından elleri boş dönmediler.( Umarım aynısı Constantine içinde gerçekleşir)

Son olarak bütün çabalar meyve vermiş gibi görünüyor. Yapımın yaratıcıları arasında bulunan J.J. Abrams ve Eric Kripke dahil bütün ekip bir araya gelerek, bu işi yarım bırakmama sözü verdiler. Ancak farklı fikirler ortaya atan ekip diziyi çok daha farklı bir platformda hayranlarına taşıyacak.

Bu ilginç karar ise çizgi roman serisi olacak. Evet dijital bir çizgi roman serisi. Hatta ekip boş durmayarak DC Comics ekibi ile bir araya çoktan geldi bile. Toplam 4 bölümden oluşan bir toparlama serisi çekilecek ve böylece izleyiciler boşlukta bırakılmış olmayacak. Belki de kim bilir yapılacak bu iş çok büyük bir kitle tarafından beğenilir ve kalıcı hale gelir.

Revolution

Yayımlanan bu çizimlerde Monroe, Miles ve Charlie‘nin çizim örnekleri yer alıyor.

 

Revolution‘ın senarist ekibi hikayeyi yazacak ve DC Comics ekibinden Angel Hernandez karakterleri çizime aktaracak, her iki haftada bir olmak üzere 4 Mayıs Pazartesi günü ilk çizgi roman yayımlanacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.