Now Reading:

Penny Dreadful’un İptal Kararı Kesinleşti

Penny Dreadful’un İptal Kararı Kesinleşti

Dikkat! Bu haber Penny Dreadful hakkında spoiler içermektedir!

Hepimiz Penny Dreadful‘un üçüncü sezonunun son iki bölümünün aynı anda yayınlanmasının mutluluğunu yaşarken bir anda ‘The Blessed Dark‘ adlı bölümün sonunda The End yazısını görmüş ve şaşkınlığımızı gizleyememiş ve “acaba dizi iptal mi oldu?” diye düşünmeye başlamıştık. Ancak hem dizi ekibi hemde kanal cephesinden bir açıklama gelmemesi de aklımızı karıştırmıştı. Ancak kötü haber dizinin yaratıcısı John Logan tarafından bugün duyuruldu.

TVLine‘a yaptığı açıklamada Logan, “Venessa’nın acısının artık sona ermesi gerekiyor ve bu yüzden dizinin iptal edilmesi yönünde bir karar aldık” dedi. Başarılı yapımcı aynı zamanda bu kararın ani bir karar olmadığını, sezonun başından bu yana belli bir durum olduğunu ancak üçüncü sezonu final olarak duyurmadıklarını da sözlerine ekledi.

Sonuç olarak Eva Green ve Josh Hartnett‘li göz dolduran kadrosu ve konusu ile ekranların sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Penny Dreadful‘un onay almasına kesin gözüyle bakılan dördüncü sezonu gelmeyecek. Ne diyelim ki artık kaliteli ve düzgün işler başaran Penny Dreadful için yapacak hiçbir şey kalmamış…

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin