Now Reading:

Outcast Tüm Dünyada Aynı Anda Yayınlanacak

Outcast Tüm Dünyada Aynı Anda Yayınlanacak

FX kanalının yeni projesi Outcast daha başlamadan ikinci sezon onayını alarak dikkatleri üzerine çekmişti. Ve yapım şimdi de 61 ülkede aynı anda yayına girecek olmasıyla gündeme geldi.

Dizinin birinci bölüm prömiyeri tüm dünya ile aynı anda 61 ülkede eş zamanlı yapılacak. Facebook Live üzerinden yayınlanacak dizi, bu platformdan yayınlanan ilk dizi olacak. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümünü herkesten önce FX‘in Facebook hesabından 20 Mayıs Cuma akşamı izleyebilirsiniz. Dizinin normal yayın tarihi ise 3 Haziran olacak.

Outcast Konusu

The Walking Dead‘in de yaratıcısı olan Robert Kirkman tarafından yaratılan ve başrollerinde Patrick Fugit, Philiğ Glenister ve Reg E. Cathey‘nin yer alacağı dram, korku ve fantastik türde yer alan Outcast yine aynı adı taşıyan çizgi roman serisinden küçük ekrana uyarlanıyor. Vücudu 8 yaşından beri şeytan tarafından kontrol edilen Kyle Barnes‘ın merkezinde yer alacağı dizide normal bir yaşam sürmek isteyen Kyle, Reverend Anderson adlı bir vaizin yardımı ile, kafasındaki soruların cevaplarını arayacaktır.

Outcast 1.Sezon Fragmanı

https://youtu.be/AUASkKkVszI

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin