Now Reading:

Limitless, CBS’i Zor Durumda Bıraktı

Limitless, CBS’i Zor Durumda Bıraktı

Limitless İptal Mi Edildi?

Bu sezon CBS kanalında yayınlanmaya başlayan ve Limitless filminin küçük ekran uyarlaması olan ve aynı adı taşıyan dizi resmi olarak iptal edilmedi ancak CBS kanalı ile olan sözleşmesini feshetmek üzere olduğunu açıkladı.

CBS Television Studios yetkilileri diziyi ellerinde tutmak için bizzat uğraştıklarını belirtse de Limitless‘ın yapımcıları kanal ile olan sözleşmelerini bitirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Bakalım ilerleyen günlerde dizi iptal mi edilecek yoksa yeni kanalı ile tekrar karşımıza mı çıkacak göreceğiz.

Limitless Konusu

2015 yılının en çok beklenen yapımları arasında yer alan Limitless dizisi 2011 yılında sinema salonlarında büyük bir başarı yakalayan Limitless filminden televizyona uyarlanmıştır. Dizinin senaryosu filmin ana senaryosundan kopmadan ilerlemektedir.

İnsan beyninin çok daha hızlı çalışmasını, daha aktif bir şekilde tam kapasiteyle kullanılmasını sağlayan NTZ ilacını Brian‘a veren Eddie, ilacın çeşitli suçların çözülmesinde kullanmasını sağlar. FBI ajanları arasına katılan Brian, bu ilaç sayesinde artık çok karmaşık görünen cinayetleri ve suçları kolaylıkla çözebilecektir.

Limitless Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin