Now Reading:

Mr. Robot 1. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman?

Mr. Robot 1. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman?

Yayımlanan pilot bölümüyle bir haftadır gündemin ilk sırasına yerleşen başrollerinde: Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström ve Christian Slater gibi isimlerin yer aldığı Mr. Robot dizisiyle ilgili gelişmeleri sizlere aktarmak istedik.

USA Network kanalının 27 Mayıs Çarşamba akşamı dünya genelinde 22 internet sitesiyle eş zamanlı olarak yayımladığı pilot bölümü, milyonlarca kişi tarafından izlendi ve inanılmaz bir ilgi gördü. (Birçok dizi sitesinde dizinin internete sızdırıldığı söyleniyor fakat durum resmi olarak şu şekilde: USA Network anlaşmalı olduğu 22 siteye ve platforma pilot bölümü kendisi verdi. Online dizi izleme siteleri bu platformlardan diziyi alarak kendi sitelerinde yayımladı. Dizinin ilk haftada bu kadar geniş bir kitleye ulaşmasıyla USA Network kanalının stratejisi tutmuş diyebiliriz)

mr-robot

Dizinin konusu ise şöyle: “Genç bir bilgisayar programcısı olan Elliot (Rami Malek) aynı zamanda ağ güvenliği ve hack konusunda ülkenin sayılı isimlerinden birisidir. Elliot’ın çalıştığı holding büyük bir hack saldırısına maruz kalır. Olayın izini süren Elliot, kimliği gizli anarşist bir örgütün varlığını anlar. Elliot’u bu örgüte çekmeye çalışan kişiyse Mr. Robot takma adını kullanır. Anti-sosyal bir hukuk düzeninden şikayetçi olan bu grup, eylemlerini belirli şirket ve kişileri hackleyerek gerçekleştirmeyi hedefler. Bunun için de Elliot’ın üstleneceği rol çok önemlidir…”

Dizinin pilot bölümünden sonra, herkes merakla bir sonraki bölümü beklemeye başladı. Dizinin resmi takvimine göre ilk bölüm 24 Haziran Çarşamba akşamı yayımlanacaktı, ancak kanal farklı bir strateji deneyerek diziyi internete verdi. 2. Bölüm ise 1 Temmuz Çarşamba akşamı ekranlara gelecek.

Mr. Robot’un ilk sezonu 26 Ağustos‘ta sona erecek, dizinin 2. sezon onayı almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.