Now Reading:

Mike & Molly Bitiyor Mu?

Mike & Molly Bitiyor Mu?

Uzun yıllardır hayatımızda yer alan ve kendine has bir izleyici kitlesi de bulunan Mike & Molly‘nin “6. sezonu final sezonu olacak.” Bu üzücü iddiayı ortaya atan isim ise, dizinin oyuncularından Rondi Reed. 2016 yılının Mart ayında yayınlanmaya başlayacak yeni sezonu önce 22 bölüm onayı verilen ardından bölüm sayısı 13’e düşürülen yapımın devamı olmayacağının sinyallerini CBS bizlere daha önce vermişti. Ancak dizide Mike‘ın annesi Peggy‘yi canlandıran Rondi Reed‘in ortaya attığı iddiaya şu ana kadar bir onaylama ya da reddetme haberinin gelmemesi bizleri arada bıraktı. CBS kanalından henüz bir açıklama gelmemesi, muhtemel bir final haberinin gelmesi halinde bizleri şaşırtmayacaktır.

Mike & Molly Konusu Nedir?

2010 yılında CBS kanalında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Billy Gardell, Melissa McCarthy, Reno Wilson ve Katy Mixon gibi isimlerin yer aldığı Mike & Molly dizisi The Big Bang Theory ve Two and a Half Men‘in yaratıcısı Chuck Lorre tarafından yaratılmıştır. Farklı bir sitcom anlayışı bulunan yapımda ana kahramanlarımız, polis memuru Mike Biggs ve ilkokul öğretmeni Molly Flynn. Bu ikilinin en büyük ortak noktası ise obez olmalarıdır. Mike sürekli diyet yapan ve mesleğine son derece saygılı birisiyken, Molly ise, vücudu ile barışık hatta kendisiyle sürekli dalga geçebilen ve oldukça şirin birisidir. İlginç bir şekilde tanışan bu ikili, yan yana geldiği anda ortaya güzel bir mizah çıkmaktadır.

Mike & Molly Fragmanı

Güncelleme: 15.12.2015

Melissa McCarthy, Mike & Molly‘nin iptali hakkında konuştu. 2010 yılından bu yana devam eden ve kendine has hayran kitlesi bulunan dizinin iptal edileceği iddialarını sizler ile paylaşmıştık. Bugün ise dizinin başrol oyuncusu Melissa McCarthy Twitter’dan konuştu.

Son yıllarda Hollywood’da oldukça popüler bir konuma gelen Melissa McCarthy, “CBS Mike & Molly’yi iptal edince şok oldum ve kalbim kırıldı. Bu yapımda 50 yıl daha oynayabilirdim. İkinci ailemi çok özleyeceğim.” dedi.

6. sezonu 6 Ocak 2016 tarihinde başlayacak Mike & Molly‘nin 7. sezonu olmayacak gibi görünüyor.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin