Haber

Limitless’ın İlk Sezonu Başlıyor

2015 yılının en çok beklenen, şimdiden gördüğü ilgiyle 2. sezon onayı alması kesin gözüyle görülen Limitless dizisinin ilk sezonu 22 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmaya başlayacaktı ancak önceki akşam (20 Eylül) yapımın ilk bölümü hızlı bir şekilde internet ve torrent platformlarında yayılmaya başladı.

CBS kanalında yayınlanan dizinin kadrosunda, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Desmond Harrington, Jake McDorman ve Jennifer Carpenter gibi isimler yer alıyor. Dizinin konusu ise 2011 yılında beyazperde de yayınlanan Limitless adlı filmi izleyenlerin tahmin edeceği üzere, filmle bağlantılı bir şekilde gelişiyor. Filmin üzerinden geçen 4 yılın ardından kaldığı yerden devam eden yapımda Bradley Cooper‘da yer alıyor.

Dizinin Konusu

İnsan beyninin daha hızlı çalışmasını ve daha aktif bir şekilde yani tam kapasiteyle kullanılmasını sağlayan NTZ adlı ilacı Brain‘a veren Eddie, ilacın çeşitli suçların çözülmesinde kullanılmasını sağlar. FBI‘ın başarılı ajanlarından Brian, NTZ sayesinde çok karmaşık cinayet ve suçları kolaylıkla çözmektedir. Ancak Brian‘ın bu kadar hızlı bir şekilde davaları çözmesi, kimsenin göremediği detayları anında yakalaması onu tehdit haline getirecek ve hedef tahtası olacaktır. Brian artık FBI tarafından şüpheli görülmektedir…

Dizinin “Badge! Gun!” adlı 1. sezon 2. bölümü ise 29 Eylül Salı akşamı yayınlanacak.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. İzlemek isteyenler için 1. bölümü internette var. Gayet güzel bir başlangıç yapmışlar, konusu zaten dizi olmaya müsait idi, bana sorarsanız çok güzel bir dizi çıkar bundan. Ayrıca filmdeki oyuncuları dizide de görmenin filmi olumlu yönde etkileyeceği kanaatindeyim.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu