Olivia Benson ve Joe Biden, şimdi Amerika’nın oylarını isteyecek yeni bir takım karşımıza çıkıyor! Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Joe Biden, önümüzdeki hafta Law & Order: SVU dizisinin konuk oyuncusu olacak. Joe Biden’ın konuk olacağı bölümün odak noktası ise çocuk tacizlerini ve kadına karşı şiddeti önlemeye yönelik çalışmalar olacak.

The Huffington Post tarafından verilen haberde Joe Biden, SVU’nin yıldızı Mariska Hargitay ile birlikte rol alacak. İkili birlikte cinsel saldırılar, çocuk tecavüzleri, kadına karşı şiddet konularının üzerinde durarak bu alanlara dikkat çekmeye çalışacak. Daha önce de Joe Biden ve Mariska Hargitay 2014 yılında Biden’ın kampanyası için bir araya gelmiş ve Hargitay kendisine destek olduğunu açıklamıştı.

Öte yandan bu başkan yardımcısı Joe Biden’ın ilk oyunculuk deneyimi olmayacak. Biden daha önce Parks and Recreation dizisinde yine kendisini oynamış ve izleyicileri tarafından beğeni toplamıştı. Joe Biden’ın yer alacağı bölüm 21 Eylül Çarşamba akşamı NBC ekranlarında gösterilecek.

Bir cevap yazın