Now Reading:

J.J. Abrams İmzası Hulu Platformunda

J.J. Abrams İmzası Hulu Platformunda

Hulu, internet üzerinden video yayını yapan bir web sitesidir. Ve bu site, internet üzerinden dizi yayınlama işine pekte aşina değil. Site yeni alana adım atarken arkasını sağlama almak istemiş, bundan dolayı ilk dizisini J.J. Abrams ve Stephen King gibi iki önemli isme emanet etmiş. Dizinin pilot bölümünün yönetmenliğini de üstlenen Abrams yine Stephen King’in 11/22/63 isimli romanından uyarlanacak olan bu yeni dizi için yetenekli ellerini kullanacak. Daha şimdiden izleyiciler tarafından merak uyandıran dizinin konusu ise şöyle;

John F. Kennedy suikastı maalesef başarıyla gerçekleşmiştir ve bütün bu olan bitene anlam veremeyen bir İngilizce öğretmeninin zamanda geri giderek Kennedy suikastını önlemeye çalışmasına eşlik edeceğiz. Birçok bilgisi netleşen yapımın adı henüz belli değil ancak yapımın kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Öyle ki, Chris Cooper, George MacKay, Sarah Gadon ve Leon Rippy gibi isimler kadroda yer alacak.

hulu

İlk sezon onayı verilen yapımın ilk sezonu toplam 9 bölümden oluşacak ve çekimlerine yaz aylarında başlanacak yapımın Hulu platformunda ise ne zaman ekranlara geleceği henüz netlik kazanmadı.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.