İptal/DevamÖzel Dosya

İptal Yolunda İlerleyen 8 Dizi

2017 yılına girmemize az bir süre kala kanallar dizi takvimlerini güncellemeye ve yayınladıkları dizilerin akıbetlerini de reyting oranları ve gördüğü ilgiye bağlı olarak şekillendirmeye devam ediyorlar. Bu yazımızda ise büyük ses getirerek başlayan ancak ardından beklediği ilgiyi göremeyen ve resmiyette iptal edilmeyen 8 diziye odaklanacağız.

Scream Queens

Scream Queens

Bölüm başına ortalama 1 milyon izleyici ile FOX tarihinin en düşük izlenme oranına sahip dizisi unvanını eline geçiren Scream Queens, ikinci sezon onayını Ryan Murphy’nin hatrına almıştı. Bakalım yapım üçüncü sezonu çıkarabilecek mi?

Blindspot

Blindspot

İlk sezonu başlamadan yayınlanan fragmanlarıyla bile büyük ses getiren Blindspot, bu başarının devamını getiremedi. Bakalım bu durum dizinin sonunu getirecek mi, ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

The Odd Couple

The Odd Couple series

CBS’te yayınlanan dizi kanaldan sadece yeni bölüm onayı aldı. Henüz tam sezon onayı gelmedi ve durumda böyle olunca iptal kaçınılmaz görünüyor.

Elementary

elementary

Geride bıraktığımız yıl iptal dedikodularında adını sıkça duyduğumuz Elementary bu sezona kadar dayanmayı bilmişti ancak altıncı sezon için pek umut yok gibi görünüyor.

Secrets and Lies

Secrets and Lies konusu

Quantico’nun gölgesinde kalan yapım reytinglerin son kurbanı olacak gibi görünüyor.

Agents of S.H.I.E.L.D.

Agents of SHIELD

Büyük bir bütçe ile hazırlanan Agents of S.H.I.E.L.D. istenilen oranda izleyiciyi küçük ekran karşısına toplayamadı ve tehlikeli sınıra doğru ilerliyor.

Crazy Ex-Girlfriend

Crazy Ex-Girlfriend

Birçok ödülü bulunan Crazy Ex-Girlfriend yakaladığı tüm başarılara rağmen The CW tarihinin en az izlenen dizisi unvanını aldı ve iptal yolunda ilerliyor.

Girl Meets World

girl-meets-world-konusu

Aylar önce sezon finali yapan Girl Meets World’den hala sezon onayı haberi gelmedi. Bu endişeli ve meraklı bekleyiş devam ediyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Kısa bir uyarı yapmak istedim. Elementary dizisi için “üçüncü sezon için pek umut yok gibi görünüyor” yazmışsınız ancak dizinin şu an 5. sezonu oynuyor. Bu sitede bu şekilde bir hata olasına içim el vermedi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu