Now Reading:

İki Onay, Bir Poster

İki Onay, Bir Poster

Dizi dünyasından güzel haberler gelmeye devam ediyor. Öyle ki bugün The Art of More ve You’re the Worst yeni sezon onaylarını alırken, Pretty Little Liars‘tan da yeni sezon posteri geldi.

The Art of More Konusu Nedir?

2015-2016 dizi sezonunda online yayın platformu Crackle tarafından yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Christian Cooke, Kate Bosworth, Cary Elwes ve Dennis Quaid gibi isimlerin yer aldığı The Art of More adlı dizide, dünyanın en ünlü sanatçıları tarafından üretilen sanat eserleri ve bunları sergileyen müzeler konu ediniliyor. Öte yandan sanat dünyasının görünmeyen gerçekleri ve kirli dünyası da gözler önüne seriliyor.

The Art of More Fragmanı

https://youtu.be/aTDB2c2SW7w

Bir diğer onay haberi ise You’re the Worst dizisinden geldi. FX kanalında 2014 yılında yayınlanmaya başlayan dizi 3. sezon onayını alarak hayranlarını mutlu etti.

You’re the Worst Konusu Nedir?

Kadrosunda Chris Geere, Aya Cash, Kether Donogue ve Ginger Gonzaga gibi isimlerin yer aldığı dizide, kimseye faydası bulunmayan Jimmy ve Gretchen‘in yolları bir gün kesişir ve birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Bu işe yaramaz hatta tehlikeli olabilecek ikilinin sevgili olmasından sonra işler oldukça ilginçleşecektir.

You’re the Worst Fragmanı

Pretty Little Liars 6B Posteri

Son olarak günü Pretty Little Liars‘tan gelen yeni sezon posteri ile kapatıyoruz.

Pretty Little Liars 6

Altıncı sezonunu iki kısma bölen dizinin geri dönüşü 12 Aralık Cumartesi günü olacak. 6B adlı sezonu ile kaldığı noktadan tam beş yıl sonrasında başlayacak dizinin posterinde Aria‘yı gruptan biraz uzakta görüyoruz. Kadrosunda Sasha Pieterse, Troian Bellisario, Shay Mitchell ve Lucy Hale gibi isimlerin yer aldığı dizinin 6B adlı sezonunu merakla bekliyoruz.

Share This Articles

1 yorum

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin