Now Reading:

İçeride Dizisi Oyuncuları, Konusu Nedir? Ne Zaman Başlıyor?

İçeride Dizisi Oyuncuları, Konusu Nedir? Ne Zaman Başlıyor?

Çağatay Ulusoy yeni dizisi İçeride ile ekranlara geri dönmeyi bekliyor. İçeride dizisinin oyuncuları kimlerden oluşuyor? Peki İçeride dizisi ne zaman başlıyor? Hemen detaylara bakalım… Yakışıklı ve başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrollerinde yer alacağı “İçeride” dizisi ilk sezon için 39 bölüm olarak sipariş verilmiş durumda. Ay Yapım tarafından çekilecek dizinin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Uluç Bayraktar üstleniyor.

İçeride Dizisi Konusu

İçeride dizisinin bu ay içerisinde fragmanının yayınlanması ve dizinin Eylül ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Bol ödüllü sinema filmi “Köstebek” ten esinlenerek televizyona uyarlanan ve Ertan Kurtulan’ın senaryosunu kaleme aldığı İçeride dizisi Çağatay Ulusoy ile birlikte Aras Bulut İynemli, Damla Colbay, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş ve Bensu Soral gibi isimleri bir araya getirecek.

iceride-cagatayulusoy iceride-dizisi

Dizinin ilk sahneleri Sarp (Çağatay Ulusoy)’ın mezuniyet töreni ile başlıyor. Yıllar önce Sarp’ın ikiz kardeşi Umut (sonraki ismiyle Mete) birileri tarafından kaçırılır. Daha sonra kurtulur ve tıpkı Sarp gibi Mete‘de polis akademisinde okumaktadır. Kaçırılmasının da etkisiyle Mete bir türlü düzgün bir hayat kuramaz, sokaklarda kalmaya başlar. Mete hayatına giren Melek (Bensu Soral) sayesinde sokaklardan kurtularak akademiye girer. Tesadüfi bir şekilde iki kardeş tekrar hayatlarına aynı okulda devam eder. Polis akademisinin mezuniyet töreninde Sarp babasının geçmişini gözler önüne serep hocası Yusuf Kaya ile sorun yaşar ve hocasına silah çeker. Bunun üzerine Sarp hapse girerek büyük bir darbe yer. Bu zaman içerisinde Sarp’ın kardeşi Mete ise mezun olarak başarılı bir polis olur. Sarp ise karanlık işler çeviren kişilerin güvendiği bir numaralı isim haline gelmeyi başarmış ve bir köstebek olmuştur. Sarp ve Mete arasındaki aksiyon dolu hikayeyi hep birlikte izleyeceğiz.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin