Now Reading:

Horace and Pete’in 2.Sezonu Olacak Mı?

Horace and Pete’in 2.Sezonu Olacak Mı?

Louis C. K. tarafından yaratılan ve tamamen kendisi tarafından finanse edilen Horace and Pete‘in maalesef ikinci sezonu olmayacak. Bu haberi, dizinin finansörü Louis C. K. bizzat kendisi duyurdu. Yeni bir web dizisi olan Horace and Pete 10 bölümün ardına geçemeyecek.

Aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu da olan C. K. yaptığı yazılı açıklamada; “Son izlediğiniz bölümün son bölüm olduğunu önceden belirtmek istiyorum. Çünkü o bölümü ‘final’ moduyla izlemenizi tavsiye ederim. Bu bölüm son bölümdü. Yani dahası olmayacak.” şeklinde konuştu.

Horace and Pete Konusu

Dizi, 1916 yılından beri açık olan Horace and Pete’s adlı barda geçiyor. Bu tarihi barı Horace ve Pete adlı iki kardeş işletmektedir. Ancak bu kardeşler barın ilk işletmecileri değildirler. Horace and Pete’s bundan tam bir asır önce yine aynı adlı iki kardeş tarafından açılmıştır. Nesilden nesle aktarılan bu barın hikayesinin anlatıldığı yapım oldukça dikkat çekici görünüyor. Kardeşlerden biri barın içerisinde yer alan odada, diğer kardeş ise barın hemen üst katında yaşamaktadır. Dizinin konusu ise kardeşlerin, barın müşterileri hakkında konuştukları muhabbetlerden ve güncel olaylardan ilerlemektedir.

Horace and Pete Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin