Now Reading:

Günün İptal/Devam Haberleri

Günün İptal/Devam Haberleri

HBO kanalı 2014 yılında yayınlamaya başladığı The Leftovers‘a 3. sezon onayı verirken, 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Call the Midwife 6. sezon onayını aldı. Son olarak Netflix bu sezon yayınlamaya başladığı Grace and Frankie‘ye 2. sezonu başlamadan 3. sezon onayı verdi.

The Leftovers Konusu Nedir?

The Leftovers

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan The Leftovers ilginç bir konuya sahip. Öyle ki, 100’ün üzerinde insanın birden bire ortadan kaybolması ve bulunamaması üzerine, geride kalanların hayatları alt üst durumdadır. Ancak hayatlarına devam etmek zorunda da olan bu kayıp yakınları ilginç olaylar ile karşılaşacaklardır.

Lost gibi efsane bir diziden tanıdığımız Damon Lindelof ve Tom Perrotta‘nın yaratıcılıklarını üstlendikleri dizinin kadrosunda, Amy Brenneman, Justin Theroux ve Christopher Eccleston gibi isimler yer alıyor.  Son olarak dizinin 3. sezonunun final sezonu olacağını da hatırlatmakta fayda var.

The Leftovers Fragmanı

Grace and Frankie Konusu Nedir?

Grace and Frankie

Netflix platformunda bu sene yayınlanmaya başlayan ve ilk sezonu 13 bölümden oluşan yapımın başrolünde Lily Tomlin ve Jane Fonda yer alıyor. Eşleri aynı avukatlık ofisinde çalışan Frankie ve Grace adlı iki zıt karaktere sahip kadın birbiriyle iyi anlaşamaz. Ta ki, kocaları onları birbirleri için terk edene kadar. Bu noktadan sonra esas komedi başlar. İkinci sezonu başlamadan üçüncü sezon onayı alan yapım bizleri çok şaşırttı. İkinci sezonu 2016 yılında yayınlanacak dizinin üçüncü sezonu 2017’de başlayacak ve üçüncü sezon da 13 bölümden oluşacak.

Grace and Frankie Fragmanı

Call the Midwife Konusu Nedir?

call the midwife konusu nedir

2012 yılında BBC‘de yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Vanessa Redgrave, Helen George, Jenny Agutter ve Laura Main gibi isimlerin yer aldığı Call the Midwife dram, mizah ve gerçekçiliği birbirlerine harika bağlayarak ortaya müthiş bir iş çıkarıyor. İngiliz müzisyen ve hemşire Jennifer Worth‘ün anılarından uyarlanan yapımda 1950’li yıllarda hemşirelik yapan genç Jennifer‘ın hayatına misafir oluyoruz. Dizinin 25 Aralık Cuma günü yayınlanacak Noel Özel bölümünden sonra 8 bölümlük 5. sezonu 2016 yılında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin 6. sezonu 2017 yılında yayınlanacak.

Call the Midwife Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin