Now Reading:

Günün İptal/Devam Haberleri

Günün İptal/Devam Haberleri

Amazon, Red Oaks, Hand of God ve The Man in the High Castle için 2. sezon onaylarını verirken, deneme bölümlerine onay verdiği 5 yeni projeyi diziye dönüştürme kararını da açıkladı. Bu yapımlar; One Mississippi, Highston, Z: The Beginning of Everything, Good Girls Revolt ve Patriot. Son olarak günün iptal haberi ise, BBC One kanalının bu sezon yayınlanmaya başladığı ve polisiye, suç türünde yer alan Cuffs‘ten geldi.

Red Oaks Konusu Nedir?

Amazon kanalında bu sezon yayın hayatına başlayan Red Oaks‘ın kadrosunda Craig Roberts, Jennifer Grey ve Ennis Esmer gibi isimler yer alıyor. İlk sezon toplam 10 bölümden oluşan dizinin her bir bölümü ortalama 26 dakika sürüyor. Komedi türünde yer alan Red Oaks‘ta 1985’li yıllar işleniyor. David adlı üniversite öğrencisinin harçlığını kazanmak için tenis asistanı olarak çalışma macerası bizlere aktarılıyor.

Red Oaks Fragmanı

Hand of God Konusu Nedir?

Kadrosunda Ron Perlman, Dana Delany, Andre Royo, Garret Dillahunt ve Alona Tal gibi isimlerin yer aldığı Hand of God‘da Pernell Harris, kuralları katı bir biçimde uygulaması ile ünlenmiş ve “Maximus” diye hitap edilen saygın bir yargıçtır. Ancak San Vicente belediye başkanı olan yakın arkadaşı Robert Boston için bazı kanunsuzluklar yapacaktır.

Hand of God Fragmanı

The Man in the High Castle Konusu Nedir?

Amazon‘nun bu sezon yayınlamaya başladığı bir diğer iddialı dizisi ise The Man in the High Castle. Bizlere “İkinci Dünya Savaş’ını ya Almanlar kazansaydı?” sorusunu sorduran ve bütün dikkatleri üzerine çeken yapımın yeni sezonunu merakla bekliyoruz.

The Man in the High Castle Fragmanı

Cuffs Konusu Nedir?

Günün iptal haberi ise BBC One kanalının yeni dizileri arasında yer alan Cuffs‘tan geldi. Bu sezon yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Amanda Abbington, Karen Bryson, Alex Carter ve Shaun Dooley gibi isimlerin yer aldığı dizi suç ve drama türünde yer alıyordu. İstenilen reytinglere ulaşılamaması sonucu iptal edilen dizinin sadece 8 bölümü yayınlanabildi.

Cuffs Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin