Now Reading:

FOX’tan Lucifer ve Rosewood’a Onay Geldi

FOX’tan Lucifer ve Rosewood’a Onay Geldi

FOX 2016-2017 dizi sezonu takvimini yavaş yavaş açıklamaya devam ediyor ve kanalın en son yeni sezon onayı verdiği iki yapım Lucifer ve Rosewood oldu.

Lucifer Konusu

Lucifer

2015 yılında FOX kanalında yayınlanmaya başlayan, Tom Kapinos tarafından yaratılan ve kadrosunda; Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside gibi isimlerin yer aldığı Lucifer‘da cehennemi terk ederek dünyaya yerleşen şeytanın başından geçen olaylar konu edilmektedir.

Lucifer Fragmanı

Rosewood Konusu

Rosewood Konusu Nedir

2015 dizi sezonunda FOX kanalında yayın hayatına  başlayan Todd Harthan tarafından yaratılan ve kadrosunda Morris Chestnut, Lorraine Toussaint ve Domenick Lombardozzi gibi isimlerin yer aldığı yapımda, Miami’de yaşayan patoloji doktoru Rosewood‘un hayat hikayesi anlatılmaktadır.

Rosewood Fragmanı

https://youtu.be/a7i-zGUjTic

Öte yandan, Gotham, Scream Queens, Empire, The Last Man on Earth, Brooklyn Nine-Nine, Bones, Bob’s Burgers ve The Simpsons onaylarını geçtiğimiz hafta almıştı.

Şu ana kadar yeni sezon onayı alamayan yapımlar; New Girl, Sleepy Hollow, The Grinder, Grandfathered, Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life, Second Chance olarak göze çarpıyor.

Son olarak, iptal kararı onaylanan tek yapım ise; yayınlanan 10 bölümünün ardından Minority Report oldu.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin