Now Reading:

Dominion İptal Edildi

Dominion İptal Edildi

SyFy kanalında 2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı 2 sezon boyunca istediği başarıyı elde edemeyen Dominion dizisi iptal edildi.

Kadrosunda Christopher Egan, Tom Wisdom ve Roxanne McKee gibi isimleri barındıran dizinin konusu ise 2010 yapımı Legion yani Kıyamet Melekleri adlı filmden küçük ekrana uyarlanmıştır.

Filmdeki olayların 25 yıl sonrasının anlatıldığı dizide, dört büyük melekten Gabriel‘in (Cebrail) düşük mevkili melekleri toplayarak insanoğluna karşı başlattığı savaş, şiddetini düşürse de halen devam etmektedir. Michael (Mikail) kendi türüne arkasını dönmüş ve insanlarla birlikte Gabriel‘e karşı mücadele etmeye karar vermiştir. 25 yıldır devam eden ve sonucu epey yıkıcı olan savaşlar sonrasında, hayatta kalan insanları koruyan yeni müstahkem şehirler ortaya çıkar ve bizim hikayemiz de bu şehirlerden Los Angeles yerine kurulan Vegas’da geçer…

Share This Articles

2 yorum var

  • ahmetbul

    bence iyi diziydi ama zamanım yoktu izlemeye.olsa bile zamanımı diğer dizilere ayırdım.

  • Halime

    Dominionu’u sonradan gördüm efektleri şahane film gibi sürükleyici fantastik bir dizi, tüm bölümlerini internetten aralıksız izledim devamını inşallah yaparlar.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin