2005 yılında BBC One kanalında yayınlanmaya başlayan ve televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımları arasına girmeyi başaran Doctor Who‘nun 9. sezon 12. bölümünden yani sezonun son bölümünden tadımlık bir fragman bizlerin beğenisine sunuldu. 5 Aralık Cuma günü yayınlanacak “Hell Bent” adlı bölümü merakla bekliyoruz.

Doctor Who 9.Sezon 12.Bölüm Fragmanı

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi bulunan dizinin yayınlanan sezon finali fragmanından da anladığımız üzere, Doktor içerisinde bulunduğu macerayı artık kişisel bir yolculuğa çevirmeye başlıyor ve Gallifrey‘e gidiyor. Öte yandan Cuma günü yayınlanacak bölümde en dikkat çekici nokta ise Weeping Angels ve Daleks gibi tanıdığımız simaların kamera karşısında yer alacak olması gibi görünüyor.

Doctor Who 10. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin sezon finali yapacak olmasıyla birlikte hayranları tarafından en sık sorulan sorular arasında yer alan 10. sezonun ne zaman başlayacağı sorularının cevabı henüz belli değil. Ancak 10. sezon onayını zorlanmadan alan yapımın 2016 yılının yaz aylarında yayınlanabileceği iddialar arasında yer alıyor. Dizinin 10. sezonu hakkında yapılan açıklamalar doğrultusunda anında bilgilendirme yapacağız.

5 Comments

 • ahmetbul, 30 Kasım 2015 @ 21:07

  sezon finalı olmuş haberim yok o derece yani.

 • Yahya, 1 Aralık 2015 @ 00:59

  Uzun zamandır sevinç ve heyecan duygusunu bu denli yaşadığımı hatırlamıyorum! Ya birisi uyandırsın beni, bunlar gerçekten yaşanıyor olabilir mi? Ahh Moffat ahh.. Senden şüphe ettiğim için vicdanımın duyduğu azabı söndürmeye mecnunun gözyaşları bile kâfi gelmez… Sen ki bir hata yapsan, iki artı koyarak telafi eden babayiğit bir insan olduğunu gösterdin bizlere. Affet bizi, biz cahiliz, anlayışsızız, hadsiziz. Büyüklük yine sende kaldı. Sessizce, ama en ağır bir şekilde cevap verdin bize. Bir daha senden şüphe edeceğime, giderim, akvaryumdaki balığımın gerçekliğinden şüphe ederim.

  • Yahya, 1 Aralık 2015 @ 01:05

   Ayrıca 12. Doktora laf atanlar hala yaşıyor mu ya? Şu efsane oyunculuğundan sonra bile mi..? Hani tamam, hiçbiri bir 10. Doktor değil ama gidipte bana 11. Doktor demeyin ateşin külleri aşkına! Ah and btw, opinions are SUBJECTIVE. don’t forget that.

 • ahmetbul, 1 Aralık 2015 @ 16:22

  benim bu doktoro lafım yok ama bence önceki dağa iyiydi.

 • LeylaKoparan, 1 Aralık 2015 @ 17:39

  Off çok merak ediyorum neler olacak. Doktor nasıl davranacak

Bir cevap yazın