Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Marvel ve Netflix ekibinin ortaklaşa yürüttüğü bir çalışma olan Daredevil dizisi reyting başarılarının sonuçlarını alıyor. Öyle ki Frank Miller‘ın ünlü doğaüstü güçlere sahip kahramanının hikayesinin anlatıldığı Daredevil dizisi 2. sezon onayını almayı başardı.

İki hafta önce online dizi izleme platformu Netflix üzerinden 1. sezonu yayımlanmaya başlanan süper kahraman Daredevil’ın maceraları 2. sezonda kaldığı yerden devam edecek. Yapımda gündüzleri görme engelli bir avukat, geceleri ise kötülüklerle mücadele eden doğaüstü kahraman olan Matt Murdock‘un hikayeleri anlatılıyor.

Yapımın kadrosunda ise; Deborah Ann Woll, Charlie Cox, Rosario Dawson, Vincent D’Onofrio, Scott Glenn ve Elden Henson yer alıyor. Bizleri şaşırtmayarak 2. sezon onayı bir an önce açıklanan dizinin kadrosunda biraz değişiklik olacak. Öyle ki, yaratıcı koltuğunda oturan Drew Goddard ve showrunner görevini yürüten Steven DeKnight görevlerinden ayrıldılar. Bu ikilinin yerine göreve gelen kişiler ise, yine senaryoda katkısı bulunan Doug Petrie ve Marco Ramirez oldu.

Yapımdan ayrılan ve showrunner görevini yürüten DeKnight, dizinin 2. sezon onayı ile gururlandığını belirtirken, Petrie ve Ramirez’in görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını belirtti.

 


Bir cevap yazın